Gynekologické problémy ich návrat

Otázka:

Dobré ráno pani Mgr. Podhorná, po dobratí kúry mi bolo fajn, problémy ustúpili. No bohužiaľ zase sa mi to vrátilo. Treba ďalšiu kúru? Bude potrebné prípravky užívať dlhodobo? Môžem ich užívať, aj keby som otehotnela? Ďakujem. S pozdravom Martina.

Moja prvá otázka: a Vaša odpoveď: Dobrý deň pani Mgr. Podhorná, mám na Vás prosbu, od apríla minulého roku mám gynekologické problémy, vo výteroch som mala postupne rôzne baktérie stafylokoka, streptokoka, enterokoka ecoli, candidu albicans, v poslednom - asi tri týždne starom, mám znovu masívne streptokoka. Výsledky stále nie sú v poriadku, sliznicu mám oslabenú a praská, strpčuje mi to ako sexuálny, tak aj bežný život, keďže to mám stále zapálené a bolí a svrbí to. Lekári mi dávali rôzne ATB a mastičky, ale nič nezabralo, tak už odmietam nejaké ATB brať. Dlhodobo som užívala betaglukány výťažok z olivových listov a probiotiká, pár dní nastalo zlepšenie, ale vrátilo sa mi to. Som po dvoch operáciách endometriózy vaječníkov, taktiež mám myóm na maternici a cysty v prsníkoch. Chcela by som v blízkej budúcnosti otehotnieť, ale rada by som bola najprv v poriadku. Prosím Vás čo by som mala užívať? Z tinktúr som rozmýšľala nad kapucínkou, ale neviem či to bude postačujúce, keďže moje problémy trvajú už dlhšiu dobu. Mám 35 rokov. Vopred ďakujem. S pozdravom Martina.

Odpoveď Mgr. Jarmily Podhornej na príspevok: Dobrý den paní Martino, doporučuji vám začít kúrou, která obsahuje: Ptačí jeřáb T15, Eleuterokok T6, Česnek T4, bříza P2, ořešák americký P38, černý rybíz-maliník P10, současně užívat ptačí jeřáb, eleuterokok, česnek a břízu, po využití břízy vezmete místo ní ořešák a pokračujete v užívání s ptačím jeřábem, eleuterokokem, česnekem. Po využití ořešáku vezmete nakonec černý rybíz-maliník a postupně vše doužívat. Hodně zdraví a nashledanou Mgr. J. Podhorná

zápaly, stafylokok, tehotenstvo, streptokok, myómy, cysty

© 2005 - Ing. Eva Karabinošová. Všetky práva vyhradené | vytvoril a spravuje dbart.sk - weby, eshopy, poradenstvo