Menzes, akné

Otázka:

Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o radu. Pri každej menštruácii mám prvý deň (dva) veľmi silné bolesti, na ktoré zaberá iba prášok Flector (až 3x denne), zároveň mi pri menzese klesá krvný tlak a mám závrate. Všetky vyšetrenia sú v norme. V prsníku cysty. V oku sa mi pravidelne opakuje jačmeň - kvapky a mastičky od očného nezaberajú. Ďalším problémom mňa (28r) i môjho brata (22r) je znečistená pokožka na tvári, chrbte, bruchu (hnisavé vyrážky, tukové bodky a odlupujuca sa koža vo vlasovej časti vyzerajúca až ako psoriáza; brat má aj vo vlasovej časti na pokožke hnisajúce a boľavé vyrážky - od kožného lekára nič nezaberá). Obaja sme alergici, máme problém s laktózou, ja aj s krokom. Chcem Vás poprosiť o radu, aké tinktúry používať, lebo už sa nevieme pohnúť ďalej. Veľmi pekne Vám ďakujem za odpoveď.

Odpoveď:

Dobrý den,
můžete vyzkoušet tyto bylinné kúry:

pro Vás - penízovka T35, pivoňka T32, jasan P16, ptačí jeřáb P55, černý rybíz - maliník P10, olše P36

Dávkování – nejprve budete brát T35 + T32 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T35 a k T32 P55 . Po vybrání P55 přidáte k T35 a k T32 P10. Po vybrání P10 přidáte k T35 a k T32 P36 . Pokud Vám dojde T35 nebo T32, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.
Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.


pro Vašeho bratra - penízovka T35, jasan P16, olše P36, černý rybíz P7

Dávkování – nejprve budete brát T35 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T35 P36 . Po vybrání P36 přidáte k T35 P7 . Pokud Vám dojde T35, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.
Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.


Mgr. J. Podhorná – NADĚJE

vlasy, nechty, menštruácia, cysty

© 2005 - Ing. Eva Karabinošová. Všetky práva vyhradené | vytvoril a spravuje dbart.sk - weby, eshopy, poradenstvo