Chronický zápal dutín a priedušiek, opotrebované bedrové depresia, štítna žľaza, nkĺby, vysoký krvný tlak, slabnúci zrak, nespavosť, pankreatitída, hepatitída C, nádor na mozgu, cysty, hyperaktívnosť

Otázka:

Dobrý deň prajem. Potrebujem poradiť s nasledovnými problémami a odporučiť liečbu, tiež popísať, ktorý preparát je na čo a spôsob užívania:

ja: chronický zápal dutín a priedušiek, opotrebovaný bedrový kĺb vľavo II-III. st., vpravo II. st., hepatitída typu C, vysoký krvný tlak, slabnúci zrak,

manželka: nespavosť, pankreatitída, hepatitída C, slabnúci zrak,

dcéra I: dlhodobá depresia - užíva lieky a z jedného lieku má štvornásobne zvýšený prolaktín následkom čoho sa jej vytvorili na mozgu štyri nádorčeky veľkosti 1-4 mm. Mierne problémy so štítnou žľazou.

dcéra II: má vyoperovanú štítnu žľazu, operáciu jej zbabrali a vybrali prištítne telieska, musí užívať lieky na vstrebanie vápnika, má problém so žlčníkom a s činnosťou čriev a navyše sa jej pravidelne tvoria na vaječníkoch cysty.

vnuk: má tri roky a je hyperaktívny, nechutí mu jesť, je ale aj to takmer nasilu, iba veľmi malý sortiment jedál (napr. vôbec neje mäso, pri jedení ho musíme zabávať a pod.), môže preparáty užívať 3 ročné dieťa? S pozdravom Jaroslav.

 

Odpoveď:

Dobrý den pane Jaroslave, pro vás doporučuji tuto kúru: Měsíček T26, topol T42, jmelí T13, bříza p2, maliník-ostružiník-olše P34, habr P14, současně kapat měsíček, topol, jmelí, břízu, po využití břízy vezmete maliník-ostružiník-olši a po využití této směsi nakonec habr a vše tak postupně doužívat.

Pro první dceru: doporučuji užívat Eleuterokok T6, bělotrn T1, třezalka T40 a břízu p2. Po využití břízy vezme vřes P49 a po vřesu ještě nakonec Lípu P28.  

Pro druhou dceru: ženšen T46, ostropestřec T30, eleuterokok T6, bříza, černý rybíz-maliník P10, měsíček P32, současně bude kapat ženšen, ostropestřec, eleuterokok, bříza, po bříze směs černý rybíz-maliník a po směsi nakonec měsíček, vše postupně doužívat.   

Pro manželku: Penízovka T35, topol T42, ptačí jeřáb T15, bříza P2, lípa P28, černý rybíz-maliník P10, současně kapat penízovku, topol, ptačí jeřáb a břízu, po bříze lípu a po lípě nakonec černý rybíz-maliník a vše doužívat.

Pro vnuka alespoň: lípu P28 a rozmarýn P39 - současně a z každé lahvičky stačí 3-4 kapičky 3xdenně. Na tinkturách je napsané, že to děti užívat nesmí, je to kvůli lihu, ale lze nakapat do 20 ml vlažné vody a nechat chvíli odstát, potom vypít. Hezký den a nashledanou.

Mgr. J. Podhorná

zápaly, cysty, nádory

© 2005 - Ing. Eva Karabinošová. Všetky práva vyhradené | vytvoril a spravuje dbart.sk - weby, eshopy, poradenstvo